Meie eesmärk

Üheskoos – kogu elu

Alates sellest, kui BERLIN-CHEMIE sai üleilmselt eduka MENARINI Groupi osaks, on ettevõte pidevalt kasvanud ja laienenud. BERLIN-CHEMIE laia valikuga ravimtooted vastavad nii arstide kui ka patsientide nõudmistele  kardioloogiliste ja hingamisteede haiguste ning diabeedi ja podagra korral, tulevikus ka onkoloogia valdkonnas.  

Oleme BERLIN-CHEMIE’s uhked klientidega koostöö üle, mis lubab meil tõenduspõhise meditsiini arenguga kaasas käia ning leida võimalusi, kuidas meie tooted saaksid patsientide heaolu parandada.

Koostöös teiste ettevõtetega soovime oma partnerite ja litsentsilepingute kaudu kiiresti nii rahvusvahelisele kui ka riiklikule turule uusi ravimeid tuua ja nõnda pakkuda oma klientidele rohkem tipptasemel ravivõimalusi.

Selle edu võti peitub BERLIN-CHEMIE-s töötavates inimestes, kes on kauaaegse kogemusega meditsiiniturunduse asjatundjad.

MENARINI Groupi toetusel on BERLIN-CHEMIE üldeesmärgid seotud teaduse ja arenduse ning rahvusvaheliste mõõtmetega Mõlema tulemusel soovitakse pakkuda kõigile patsientidele ligipääsu uuenduslikele toodetele, mis leevendavad nende kannatusi. BERLIN-CHEMIE rakendab neid üldeesmärke pidevalt Saksamaal, Ida-Euroopas ja SRÜ riikides, et patsientide elukvaliteeti parandada.

Veel teemasid