BERLIN-CHEMIE

Pühendunud tervisele

BERLIN-CHEMIE on traditsioonidega uuendusmeelne rahvusvahelise ulatusega ravimitootja. Alates 1992. aastast kuulub BERLIN-CHEMIE üle ilma tegutsevasse MENARINI Groupi, mis on juba aastakümneid Itaalia ravimituru liider. 1886. aastal Napolis asutatud pereettevõtte peakontor asub Firenzes. Itaalia tähtsaima farmaatsiaettevõtte MENARINI Groupi liige BERLIN-CHEMIE haldab Saksamaa, Ida-Euroopa ja SRÜ riikide ravimiturge. Lisaks on Berliin üks kontserni peamistest teaduskeskustest.

> 5,000 töötajat

> 30 turgu

1,7 miljardi eurone müügikäive

BERLIN-CHEMIE’d iseloomustavad pidev areng, uuenduslikud ravimid ning mitme põlvkonna  kogemustepagas. Berliini Adlershofi linnaosas asub ettevõte juba aastast 1890 ja meil töötab inimesi, kes tegelevad ravimitoodete arendamise, tootmise ja turustamisega juba viiendat põlve. Oleme tihedas ühenduses ka Berliini peakontoriga.

Samas on meil kosmopoliitne ettevõte, kus töötab üle 5000 inimese rohkem kui 70 riigist. BERLIN-CHEMIE’ mitmekülgsust näitab ka tähtsal kohal olev kutseõpe, mis on mitmel korral saanud ka tööstus- ja kaubanduskoja preemia.

BERLIN-CHEMIE saavutused

Viimastel aastatel on BERLIN-CHEMIE’ kasv ravimiturul olnud üks kiiremaid. Selline suurepärane tulemus põhineb BERLIN-CHEMIE’ ja MENARINI uuenduslike ravimite väljatöötamise strateegial, milles  väärtustame kõige enam just laialdast väljaõpet ja teaduspõhise taustaga müügimeeskonna head tööd. BERLIN-CHEMIE’l on tervishoiu valdkonnas erakordselt hea maine, eriti pere- ja eriarstide seas.

Kokkuvõttes tarnib BERLIN-CHEMIE ravimeid enam kui 30 riiki ning omab tütarettevõtteid rohkem kui 26 riigis. BERLIN-CHEMIE on üks peamisi ravimitootjaid Ida-Euroopas ja SRÜ riikides. Tänu ajaloolisele kohalolule Venemaal Kalugas on BERLIN-CHEMIE’l seal pikaaegne turundustegevus ja tihe turustusvõrk ning tänapäevane tootmistehas.

Veel teemasid