MENARINI Group

Itaalia juhtiv ravimifirma

Itaalia juhtiva ravimifirma MENARINI Groupi peakontor asub Firenzes. Kontsern tegutseb üle maailma rohkem kui 130 riigis. 125-aastase ajalooga kontsern tagab rahvusvaheliselt tunnustatud kvaliteedi.

MENARINI Groupi rohkem kui 17 000 töötajat soovivad pakkuda uuenduslikke tervishoiulahendusi ning parandada inimeste elukvaliteeti. Kontserni üleilmne aastakäive on 3,6 miljardit eurot.

> 17 000 töötajat

> 130 riiki

3,6 miljardi eurone müük

Tõhus teadustööl, innovatsioonil ja rahvusvahelistumisel põhinev strateegia, mis arvestab ka arstide ja patsientide vajadusi, on toonud head finantstulemused.

MENARINI kontserni põhimõte on rahvusvaheline koostöö, mille eesmärk on  luua tervishoiusektoris uuenduslikke lahendusi, ravimtooted ja teenused.

MENARINI kontsernis on peamine eesmärk kõrge kvaliteet, mille nimel töötavad kõik  ravimitootmise protsessi kaasatud ettevõtted. Ainulaadne viitamissüsteem tagab kvaliteedi igas etapis – uuringutest tootmiseni ja müügist teadusliku teabe koostamiseni. Me kõik teeme seda ühel eesmärgil – et olla parimad.

Kontsern haldab üle maailma seitset teaduskeskust ja 16 tehast, kus igal aastal toodetakse enam kui 585 miljonit ühikut ravimeid.

Kontserni käive ja tööjõu kasv on järjepidev, põhinedes teadusel, arendusel ja rahvusvahelistumisel. Selline mõtteviis on kasulik ka BERLIN-CHEMIE’le, mis kasutab edukalt sama strateegiat.

Veel teemasid